Опозиція вимагає, щоб уряд відзвітував у Верховній Раді про підготовку до паводку. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, під час Погоджувальної ради заявив лідер фракції ВО «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

За його словами, на позачергову зустріч з депутатами має прийти прем'єр-міністр, міністр фінансів, голови ОДА, керівництво ДСНС.

«Ми просимо завтра провести дуже серйозні слухання в парламенті і почути, що Україна готова або не готова до паводку», - заявив депутат і додав, що уряд має відзвітувати, чи виділені необхідні ресурси для запобігання НП.

Що стосується традиційної Години запитань до уряду, то, за словами парламентарія, у п'ятницю Кабмін повинен відзвітувати за доходи і витрати держбюджету. «Ми не будемо надавати письмові запитання. Весь час ми присвятимо виключно усним питанням», - сказав він.

У свою чергу лідер фракції ВО «Свобода» Олег Тягнибок підтримав пропозицію колеги по опозиції. «Нема чого заслуховувати десятихвилинні доповіді з папірця», - заявив він і додав, що надалі уряд має відповідати на усні запитання депутатів, як цього вимагає Регламент ВР.

Крім того, опозиція вимагає у вівторок, 2 квітня, невідкладно розглянути в другому читанні постанову про призначення дати виборів у Києві.

Як повідомляв ForUm, голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських заявив, що унаслідок танення снігу підтоплення територій можливі в 11 областях України та в місті Києві.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

928