Верховна Рада планує у четвер, 4 квітня, розглянути проект постанови про призначення чергових виборів мера Києва і депутатів Київської міськради на 2 червня.

Про це, як передає кореспондент ForUm'у, під час Погоджувальної ради заявив голова Верховної Ради Володимир Рибак.

«Якщо це питання буде належно підготовлене», - зазначив він.

За словами голови парламенту, на порядку денному буде низка кадрових питань. Так, у четвер народні депутати планують затвердити зміни у складах парламентських комітетів, обрати суддів.

Крім того, парламентарієм належить затвердити порядок денний другої сесії Верховної Ради VII скликання. Спірні питання, за словами Рибака, будуть об'єднані в одне доповнення та проголосовані окремо.

На майбутньому пленарному тижні народні депутати планують розглянути як мінімум 89 питань.

«Розклад досить насичений», - підкреслив Рибак.

З 8-го по 12 квітня парламентарії працюватимуть у комітетах і фракціях, до сесійної роботи повернуться з 16-по 19 квітня.

Також спікер нагадав, що у п'ятницю традиційно відбудеться Година запитань до уряду, з темою якої нардепи сьогодні визначаться.

Як повідомляв ForUm, 21 березня Рада прийняла в першому читанні проект постанови про призначення чергових виборів мера Києва й Київради на 2 червня.

При цьому вона скоротила до двох тижнів терміни підготовки проекту для розгляду його в цілому.

48 депутатів Ради просять Конституційний суд дати офіційне тлумачення положенням Конституції та закону про місцеві вибори, який установлює строки та порядок їх призначення.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

937