31 березня-2 квітня очікується інтенсивне сніготанення в басейнах річок Житомирської області: Уборть, Уж, Тетерів, формування силового та місцевого стоку, значного талого стоку на малих річкових водозборах з різкими підйомами рівнів води на цих річках, повідомили в прес-службі ДСНС.

«На Уборті, Ужі, Тетереві та їхніх притоках зростання рівнів води очікується в межах 0,8-1,5 м над поточним станом на ранок 29 березня з виходом води на більшості дільниць заплави та її затоплення у верхів'я Уборті, на Ужі, Тетереві і їхніх притоках і загрозою перевищення небезпечних відміток підтоплення присадибних ділянок та господарських споруд на р. Норин - в/п Славенщина і Уборть - в/в Рудня Іванівська», - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв ForUm, Президент України Віктор Янукович доручив міністру фінансів України Юрію Колобову вирішити питання заборгованості щодо фінансування робіт з ліквідації наслідків повеней та забезпечити належне фінансування заходів щодо запобігання підтоплення окремих територій нашої держави в результаті весняних паводків.

Нагадаємо, Державна служба з надзвичайних ситуацій виключає можливість підтоплень у Києві під час весняного водопілля.

Уряд доручив місцевій владі активізувати заходи щодо недопущення надзвичайних ситуацій під час повені.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

2276