У Тюмені завершилася перша частина міжнародного комерційного змагання «Кубок губернатора» з біатлону, де в жіночій гонці мас-старт друге місце посіла українка Віта Семеренко.

Так, змагання цього року отримали статус міжнародних. А солідний призовий фонд у 100 тис. євро дозволив залучити до участі, крім всіх найсильніших біатлоністів Росії, ще й багатьох зарубіжних зірок, передає «УНІАН».

У першій же гонці - жіночому мега-мас-старті (13,5 км., 6 вогневих рубежів) - лідируючі позиції зайняли запрошені спортсмени. Перемогу в гонці з результатом 47 хв. 13,3 сек. здобула фінка Кайса Макарайнен. Майже 19 сек. їй програла Віта Семеренко, а третьою несподівано фінішувала російська біатлоністка Ганна Нікуліна, що має дуже малий досвід виступів на рівні першої збірної країни. Цікаво, що Нікуліна фінішувала четвертою, але посіла підсумкове третє місце, оскільки росіянка Ольга Вілухіна, яка фінішувала раніше за неї, була дискваліфікована. Вона не подолала одне штрафне коло. Зазначимо, що незвичайна дистанція спровокувала численні помилки спортсменок під час стрільби. Так, переможниця гонки К. Макарайнен здійснила 8 промахів, В. Семеренко - 5, а Г. Нікуліна - 6.