Для забезпечення реагування на можливі ускладнення паводкової ситуації з 7 областей України до Києва буде передислоковано спеціальну рятувальну техніку, зокрема мотопомпи та пожежні насосні станції.

Як повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій, такі превентивні заходи вживаються для надання допомоги столичним рятувальникам від територіальних управлінь ДСНС у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Полтавській та Харківській областях.

«Всього надійдуть 10 пожежних насосних станцій, 10 рукавних автомобілів, 58 мотопомп різних типів, а також 127 рятувальників для обслуговування вказаної техніки», - йдеться в повідомленні.

Крім того, з бази зберігання, ремонту техніки та аварійно-рятувальних робіт будуть переміщені в Київ ще 4 мотопомпи.

Згідно з повідомленням, ДП «Мобільний рятувальний центр» і 1-у Спеціальному регіональному центру швидкого реагування доручено утримувати в двогодинній готовності насосне обладнання та особовий склад для забезпечення його роботи з метою оперативного залучення при погіршенні паводкової обстановки в м. Києві.

Як повідомляв ForUm, у минулі вихідні в Києві була оголошена надзвичайна ситуація через аномальний снігопад.

Голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських заявив, що внаслідок танення снігу підтоплення територій можливі в 11 областях України та в місті Києві.
У Києві на сьогоднішній день близько 240 будівель знаходяться на територіях, яким загрожує підтоплення.
ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

136