Значні перепади температури в найближчі дні не дозволять снігу в Києві швидко розтанути. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на брифінгу заявив директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Сергій Садовий.

«Вночі будуть заморозки, отже, вода потраплятиме в зливостоки тільки вдень, і наступної ночі знову замерзатиме. Це дасть нам можливість більш продуктивно боротися з цією стихією», - заявив він.

Разом з тим Садовий зазначив, що столична влада таки повинна бути готова до можливих підтоплень у місті.

За його словами, при КМДА створено спеціальний оперативний штаб, який працює цілодобово, і в разі виникнення надзвичайних ситуацій він оперативно вживатиме заходів.

Крім того, чиновник повідомив, що сьогодні в місті триває робота з очищення зливостоків. «На сьогоднішній ранок зливостоки, за інформацією районних адміністрацій, очищені на 70%. Я дав вказівку, щоб до вечора стоки були очищені на 100%», - заявив він.

Також Садовий повідомив, що дав завдання балансоутримувачам підземних переходів у разі підтоплень включатися в процес закупівлі помп та насосів.

Як раніше повідомляв ForUm, виробничі потужності компанії «Київводоканал» готові до роботи в умовах ймовірних весняних паводків.

У Києві на базі комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій створено штаб, який займатиметься попередженням повені та ліквідацією її наслідків.

Аліна Єремеєва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

135
Классические туфли мужские