Через сходження з колії трамвая маршруту №3 на перехресті вул.Полтавський Шлях і вул.Єлізарова у Харкові потерпіли три людини, повідомляє прес-служба Харківської міськради.


 
За словами радника міського голови Валерія Лютого, ДТП сталося за сто метрів від перехрестя з вул.Єлізарова. За попередніми даними, спочатку зійшов з колії перший візок трамвая, який розвернуло, і він вдарився в опору контактної мережі, потім зірвався і другий вагон.

«Зараз перший вагон стоїть під кутом 90 градусів, перекриваючи рух трамваїв в обидва боки. На місці події працює оперативно-слідча група. Трамвай буде прибраний по закінченню її роботи», - йдеться в повідомленні.

За інформацією ДАІ, у першому вагоні перебувало близько 30 пасажирів. Травми отримали жінки 69, 40 і 29 років. У двох із них - забої тіла, після надання медичної допомоги жінки відпущені додому, у найстаршої - перелом стегна, вона у лікарні.

Причина сходження трамвая встановлюється.

Як повідомив на місці події прес-офіцер міського управління ДАІ Олег Никоненко, ДТП сталося о 09:50 у районі будинку №184 по вул.Полтавський Шлях. Під час сходження трамвая його вагони роз'єдналися, перший вагон розвернуло, і він вдарився в опору електропередачі, після цього вагони зіткнулися між собою.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

2427