У Житомирській області для виконання протипаводкових робіт на об'єктах облводресурсів створена 41 аварійна бригада, повідомляє прес-служба ОДА.

«Бригади укомплектовані необхідною технікою в кількості 66 одиниць, при необхідності буде задіяно 280 осіб. У підвідомчих організаціях створений аварійний запас матеріалів на суму 207 тис. грн, перевірено його стан і місце зберігання. Приведено у готовність шість автономних джерел електропостачання водогосподарських організацій, дев'ять плавзасобів і вісім одиниць насосного обладнання», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на сьогоднішній день затоплень і підтоплень дворів населення немає.

За даними обласного Гідрометцентру, у результаті сильних снігопадів 22-24 березня у басейнах річок Житомирської області сформувалися значні снігозапаси, які складають у середньому по басейнах річок: Случ - 106 мм, Уборть - 70 мм, Уж - 70 мм, Тетерів - 50 мм. За підрахунками, об'єм води від танення існуючого снігу орієнтовно складатиме близько 1,4 млрд куб.м, що становить 50% річного стоку у межах області.

Як повідомляв ForUm, прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що Житомирська, Закарпатська, Одеська, Тернопільська, Хмельницька області не готові до пропуску паводку.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

2329
Классические туфли мужские