Таке рішення, як повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації, прийняте у ході наради з координації дій з метою запобігання підтоплень підземних переходів, яких у столиці близько 1500.

У засіданні, крім представників адміністрації, взяли участь також керівники районних ШЕУ, на балансі яких перебувають переходи, і переможці інвестиційного конкурсу, між якими були розподілені всі підземні переходи столиці для здійснення торгівлі.

«Згідно з умовами конкурсу, якщо інвестор отримав підземний перехід, де можна поставити торговий майданчик, він брав на себе також зобов'язання з утримання тих переходів, де торгівля заборонена. Таким чином, були розподілені всі об'єкти. Тому заходи щодо запобігання затоплення будуть проводитися і контролюватися у кожному підземному переході», - сказав директор Департаменту економіки та інвестицій Ігор Довбань.

Він також додав, що на інвесторів було покладене завдання закріпити за кожним переходом по 2 відповідальних особи і забезпечити підземні переходи помпами у місцях, де це необхідно.

Разом з тим, монтажні бригади почали перевірку технічного стану підземних переходів і наявності там стаціонарних насосів.

Як раніше повідомляв ForUm, віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул доручив профільним відомствам підготувати плани заходів щодо запобігання можливих паводків.

Державна служба з надзвичайних ситуацій виключає можливість підтоплень у Києві під час весняної повені.

Уряд доручив місцевій владі активізувати заходи щодо недопущення надзвичайних ситуацій під час повені.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

312