Президент Європейського союзу футбольних асоціацій Мішель Платіні виступив проти проведення Об'єднаного чемпіонату України і Росії з футболу.

Про це він сказав на прес-конференції після засідання Виконкому УЄФА у Софії, яка транслювалася у прямому ефірі на офіційному сайті УЄФА.

Відповідаючи на запитання болгарського журналіста про його ставлення до об'єднаних ліг, таким, як намагається організувати Росія, Платіні заявив: «Як я ставлюся до об'єднаних чемпіонатів? Це важке запитання. І відповідь теж буде непростою. Сьогодні є ліги і клуби з великими фінансовими проблемами. Що їм залишається робити? Зібратися разом і вирішувати це питання. Вони можуть домовитися об'єднатися, щоб краще розподіляти телевізійні гроші. Загалом, якщо це питання життя і смерті, то я нічого не маю проти. Але у випадку з Росією це не питання життя і смерті. Ми, звичайно, подивимося на досвід об'єднаної жіночої ліги Бельгії та Голландії. Але поки я проти цієї ідеї», - цитує Платіні «УНІАН».

Нагадаємо, ідею організації Об'єднаного чемпіонату вперше озвучив у листопаді 2012 року власник ФК «Зеніт» (Санкт-Петербург), керівник російського холдингу «Газпром» Олексій Міллер.

У лютому 2013 року в Москві відбулися збори представників клубів майбутніх учасників ліги. Від України на ньому був лише один представник - від сімферопольської «Таврії». Втім, потім кримський клуб заявив, що цю людину ніхто не уповноважував представляти інтереси «Таврії» у Москві.

Президент Федерації футболу України Анатолій Коньков неодноразово висловлювався категорично проти ідеї проведення об'єднаного чемпіонату СНД з футболу.

Раніше проти спільного чемпіонату виступила ФІФА. Глава організації Зепп Блаттер заявив, що він ніколи не дасть згоду на проведення такого турніру, оскільки він руйнує основи світового футболу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

216