Президент України Віктор Янукович доручив місцевій владі вжити заходів щодо запобігання підтоплень та підготовці до початку весняних польових робіт. Про це він заявив у ході зустрічі з головою Сумської обласної державної адміністрації Юрієм Чмирем, повідомляє прес-служба Глави держави.

Президент акцентував увагу на реалізації заходів щодо запобігання підтоплень окремих територій і підготовки до початку весняних польових робіт, які повинні початися найближчим часом.

За словами Януковича, необхідно опрацювати проблемні питання та визначити, якої допомоги потребують фермерські господарства. «Для цього потрібно провести наради з аграріями, розібратися, які проблеми, і обов'язково знайти рішення», - зазначив Глава держави.

Як повідомив голова Сумської ОДА, на зустрічі йшлося про стан розвитку регіону, а також про реалізацію соціальних ініціатив Президента.

Чмир зазначив, що за останні два роки в Сумській області проведена значна робота щодо створення сприятливих умов для ведення бізнесу. «Те, що ми зробили за два роки під час роботи єдиного інвестиційного вікна, спрацювало - сьогодні бізнес має такі умови на території Сумської області, які вважаються європейськими», - сказав він.

Ще одним важливим питанням Чмир назвав розвиток позашкільної освіти, створення умов для занять спортом і поліпшення фізичної підготовки школярів. Для цього розпочато реалізацію пілотної програми, яку підтримав Глава держави, повідомив голова Сумської ОДА.

Як повідомляв ForUm, голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських заявив, що повінь в Україні не буде катастрофічною.

Прем'єр-міністр Микола Азаров підкреслив, що Житомирська, Закарпатська, Одеська, Тернопільська, Хмельницька області не готові до пропуску паводку.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

201
Туфли осень-зима Everest