Президент України Віктор Янукович доручив місцевій владі вжити заходів щодо запобігання підтоплень та підготовці до початку весняних польових робіт. Про це він заявив у ході зустрічі з головою Сумської обласної державної адміністрації Юрієм Чмирем, повідомляє прес-служба Глави держави.

Президент акцентував увагу на реалізації заходів щодо запобігання підтоплень окремих територій і підготовки до початку весняних польових робіт, які повинні початися найближчим часом.

За словами Януковича, необхідно опрацювати проблемні питання та визначити, якої допомоги потребують фермерські господарства. «Для цього потрібно провести наради з аграріями, розібратися, які проблеми, і обов'язково знайти рішення», - зазначив Глава держави.

Як повідомив голова Сумської ОДА, на зустрічі йшлося про стан розвитку регіону, а також про реалізацію соціальних ініціатив Президента.

Чмир зазначив, що за останні два роки в Сумській області проведена значна робота щодо створення сприятливих умов для ведення бізнесу. «Те, що ми зробили за два роки під час роботи єдиного інвестиційного вікна, спрацювало - сьогодні бізнес має такі умови на території Сумської області, які вважаються європейськими», - сказав він.

Ще одним важливим питанням Чмир назвав розвиток позашкільної освіти, створення умов для занять спортом і поліпшення фізичної підготовки школярів. Для цього розпочато реалізацію пілотної програми, яку підтримав Глава держави, повідомив голова Сумської ОДА.

Як повідомляв ForUm, голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських заявив, що повінь в Україні не буде катастрофічною.

Прем'єр-міністр Микола Азаров підкреслив, що Житомирська, Закарпатська, Одеська, Тернопільська, Хмельницька області не готові до пропуску паводку.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

203