Новопризначений голова Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації Юрій Курінний народився 23 жовтня 1964 року у м. Шахтарськ Донецької області, повідомляє прес-служба КМДА.

У 1993 році він закінчив Державну академію легкої промисловості України, інженер-механік; у 2007 році - Київський національний університет внутрішніх справ, правознавство, юрист.

Загальний стаж роботи Курінного становить 30 років і 5 місяців, стаж державної служби - 7 років і 4 місяці.

У 2009 році був нагороджений подякою прем'єр-міністра України.

Юрій Бондар - голова Святошинської райдержадміністрації - також народився у Донецькій області, в м. Горлівка.

У 1983 році закінчив Криворізьке авіаційне технічне училище цивільної авіації, радіотехнік. У 1990 році - Московський інститут інженерів цивільної авіації, а в 2007 році отримав диплом Міжнародного інституту менеджменту, бізнес-адміністрування.

Загальний стаж роботи Бондаря становить 26 років і 9 місяців, стаж державної служби станом на 1 березня 2013 року - 1,5 року. Депутат Київської міської ради V скликання. Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2010 рік) та Грамотою Верховної Ради України (2011 рік).

Голова Солом'янської райдержадміністрації Максим Луцький народився у Києві 4 червня 1976 року.

У 1998 році отримав кваліфікацію магістра у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Комп'ютерні та інтелектуальні системи та мережі».

У 2006 році отримав кваліфікацію спеціаліста в Інституті післядипломного навчання Національного авіаційного університету за спеціальністю «Економіст з фінансової роботи».

Кандидат технічних наук, доктор технічних наук, доцент.

Працював проректором з корпоративного управління Національного авіаційного університету, заступником міністра освіти і науки України у зв'язках з Верховною Радою України та іншими органами державної влади, в.о. проректора з міжнародного співробітництва, першим проректором Національного авіаційного університету.

Народний депутат України V і VI скликань.

Загальний стаж роботи Луцького складає понад 11 років, стаж державної служби станом на 1 лютого 2013 року - 4,6 року.

Нагороджений подякою прем'єр-міністра України (2004 рік), грамотою Верховної Ради України (2011 рік), орденом «За заслуги» III ступеня (2011 рік).

Нагадаємо, сьогодні, 28 березня Президент України Віктор Янукович призначив нових голів трьох районних державних адміністрацій Києва.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

232