Прокуратура АР Крим порушила кримінальне провадження щодо двох виявлених екоінспекцією фактамів вирубки дерев на Південному узбережжі - під Алуштою і в Форосі.

За даними прес-служби наглядового відомства, під сокиру потрапили зелені насадження на заповідній території і червонокнижні рослини.

«Знищені зелені насадження на території парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Скеля-Карасан» під Алуштою. Більше шести десятків дерев незаконно пустили під сокиру службовці місцевого санаторію. Збитки становлять 130 тис.грн», - йдеться в повідомленні.

У Форосі будівельна компанія, розчищаючи майданчик під будівництво, незаконно знищила майже дві сотні дерев, у тому числі занесені до Червоної книги України, чим завдала збитків у розмірі майже 200 тис.грн.

Дії службовців санаторію і будфірми кваліфіковані як зловживання повноваженнями, умисне знищення або пошкодження об'єктів природно-заповідного фонду, знищення об'єктів рослинного світу. Дані про кримінальні правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Триває слідство.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

301