Україна вдячна Угорщині за послідовну підтримку її євроінтеграційних прагнень. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров на спільній з прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном прес-конференції, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

«Ми обговорили питання, пов'язані з європейською інтеграцією України, і мені дуже приємно повідомити, що прем'єр-міністр Угорщини запевнив мене в тому, що Угорщина буде послідовно виступати за підписання угоди про асоціацію України з ЄС та за інші ініціативи, пов'язані з євроінтеграцією України», - заявив він.

Як раніше повідомляв ForUm, Кабінет Міністрів схвалив план з виконання у 2013 році Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу.

Президент Віктор Янукович ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 12 березня 2013 року «Про невідкладні заходи щодо європейської інтеграції України».

В.о. директора Департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс заявив, що Україна достроково виконала низку заходів щодо євроінтеграції.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

240