Президент України Віктор Янукович заявив про необхідність посилення місцевою владою заходів щодо запобігання підтопленню окремих територій внаслідок весняних паводків. Про це він сказав під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій, повідомляє прес-служба Глави держави.

«Внаслідок стихійного лиха в областях України, які постраждали у зв'язку з безпрецедентними снігопадами, збільшилася кількість територій, де можуть виникнути підтоплення. Тому представники влади на місцях повинні зробити все для мінімізації наслідків можливих повеней, уникнення негативних наслідків», - підкреслив Янукович.

«Приїдете на місця, відразу потрібно подивитися, які заходи вжито, що потрібно зробити на місцях у кожному районі, там, де є загроза повеней», - зазначив Президент, звертаючись до присутніх.

На його переконання, відповідні служби, крім планових заходів, повинні передбачити також можливість залучення додаткових сил, техніки і т.д.

Як повідомляв ForUm, голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських заявив, що повінь в Україні не буде катастрофічною.

Прем'єр-міністр Микола Азаров підкреслив, що Житомирська, Закарпатська, Одеська, Тернопільська, Хмельницька області не готові до пропуску паводку.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

197