Президент України Віктор Янукович заявив про необхідність посилення місцевою владою заходів щодо запобігання підтопленню окремих територій внаслідок весняних паводків. Про це він сказав під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій, повідомляє прес-служба Глави держави.

«Внаслідок стихійного лиха в областях України, які постраждали у зв'язку з безпрецедентними снігопадами, збільшилася кількість територій, де можуть виникнути підтоплення. Тому представники влади на місцях повинні зробити все для мінімізації наслідків можливих повеней, уникнення негативних наслідків», - підкреслив Янукович.

«Приїдете на місця, відразу потрібно подивитися, які заходи вжито, що потрібно зробити на місцях у кожному районі, там, де є загроза повеней», - зазначив Президент, звертаючись до присутніх.

На його переконання, відповідні служби, крім планових заходів, повинні передбачити також можливість залучення додаткових сил, техніки і т.д.

Як повідомляв ForUm, голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських заявив, що повінь в Україні не буде катастрофічною.

Прем'єр-міністр Микола Азаров підкреслив, що Житомирська, Закарпатська, Одеська, Тернопільська, Хмельницька області не готові до пропуску паводку.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

193
Классические туфли мужские