Київські комунальники недооцінили загрозу снігопаду в місті. Про це під час виїзного засідання у Харкові колегії Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України заявив віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул.

«У Києві одна із найскладніших ситуацій. По-перше, 60 мм снігу, по-друге, об'єктивно присутня недооцінка прогнозів, ситуації з боку комунальних служб міста Києва», - сказав Вілкул.

Він зазначив, що зараз вивчаються дії кожного керівника. Віце-прем'єр не виключив можливість ухвалення кадрових рішень: «Ми зараз проводимо детальний аналіз щодо кожного підрозділу, щодо кожного керівника. Ви знаєте, що кілька кадрових рішень у Києві вже прийнято у зв'язку зі сформованою ситуацією».

У той же час Вілкул відзначив якісну роботу комунальних служб місцевої влади та Державної служби з надзвичайних ситуацій в західних регіонах України, де наприкінці минулого тижня також були сильні снігопади, передає «УНІАН».

За словами віце-прем'єра, оцінка дій керівництва регіонів буде дана комплексно - в тому числі після проведених заходів з протидії можливим паводкам.

За його словами, на сьогоднішній день у 5 областях України є проблеми з прочищенням стічних колекторів та зливових каналізацій.

Вілкул підкреслив необхідність активізації роботи в цьому напрямі. «У суботу о 10-11 ранку відбудеться перехід температури через 0 і стрибкоподібне підвищення до +4, потім до +10. Буде інтенсивне танення снігу. Це буде ще одне випробування, перед яким поставить нас погода, і оцінка, яку дадуть нам люди», - підкреслив Вілкул.

Як раніше повідомляв ForUm, у Києві на базі комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій створено штаб, який буде займатися попередженням повені та ліквідацією її наслідків.

На минулих вихідних в Києві була оголошена надзвичайна ситуація через аномальний снігопад.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

142