Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул очолив Державну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, основним завданням якої є організація та керівництво робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Таке рішення було прийняте на засіданні Кабінету Міністрів 27 березня 2013 року, повідомили у прес-службі віце-прем'єр-міністра.

«Завдання комісії - забезпечити безпеку життєдіяльності громадян, захист території від надзвичайних ситуацій. Для цього необхідно посилити координацію діяльності центральних та місцевих органів влади, підвищити швидкість оперативного реагування та залучення ресурсів для ліквідації надзвичайних ситуацій», - сказав голова комісії.

До складу комісії входять голова Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також керівники міністерств оборони, екології та природних ресурсів, охорони здоров'я, енергетики та вугільної промисловості, економічного розвитку і торгівлі, регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, промислової політики, аграрної політики та продовольства, внутрішніх справ, закордонних справ, інфраструктури, фінансів, Державної санітарно-епідеміологічної служби, СБУ, Державного комітету телерадіомовлення, Державного космічного агентства. За угодою в комісію можуть входити керівники Ради національної безпеки і оборони України, Національної академії наук, Федерації профспілок, а також Президент Товариства Червоного Хреста України.

Як раніше повідомляв ForUm, у Києві на базі комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій створено штаб, який буде займатися попередженням повені та ліквідацією її наслідків.

На минулих вихідних у Києві була оголошена надзвичайна ситуація через аномальний снігопад.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

307