Правоохоронні органи Рівненської області розшукують невідомого, який 27 березня у Рівному стріляв у директора мережі меблевих магазинів «Маркет меблі» Мирона Мочарного.

Як повідомила співробітник сектора зв'язків з громадськістю УМВС України в області Олена Дудко, з приводу інциденту відкрито провадження за ч.1 ст.125 Кримінального кодексу України. Дані про злочин внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань МВС.

За словами міліції, незнайомець у медичній масці зустрів 50-річного Мочарного приблизно о 17 годині біля меблевого салону на вул.Соборній.

Нападник назвав прізвище бізнесмена, коли той виходив із автомобіля, перепитав, чи дійсно це він. Коли почув ствердну відповідь, то дістав зброю і кілька разів вистрілив у підприємця, скинув маску і зник, повідомляє «УНІАН».

Потерпілий був відразу ж доставлений у міську центральну лікарню, де йому надали необхідну медичну допомогу, діставши з тіла дві кулі. Оскільки поранення були непроникаючими, його у той же день відпустили додому.

У міліції є підозра, що стріляли зі зброї, «схожої на пневматичну», хоча остаточну відповідь має дати експертно-криміналістична експертиза.

«Хоча спочатку повідомлялося, що пострілів у підприємця було зроблено три, відповідно до кількості поранень (два у живіт та одне в ногу), проте зараз можна зробити висновок, що пострілів було не менше п'яти. Нападнику було приблизно 25 років», - повідомила Дудко.

В даний час правоохоронні органи відпрацьовують кілька версій замаху на директора мережі меблевих магазинів, не виключено, що напад пов'язаний з підприємницькою діяльністю.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

275