Прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва та його прес-секретаря Наталю Тімакову, які мають акаунти в соціальних мережах, зачіпає безкультур'я деяких російських користувачів, а не їх критичні зауваження.

В інтерв'ю радіостанції «Голос Росії» Тімакова зізналася, що главу уряду засмучує саме некоректна поведінка в Інтернеті.

«Іноді він засмучується, особливо з урахуванням того, що Інтернет у нас, на жаль, як і все суспільство, іноді, м'яко скажемо, поводиться некоректно», - сказала Тімакова.

За її словами, Медведєв «засмучується навіть іноді не через якусь різку критику». «Якщо критика конструктивна і по справі, то це цілком нормально. Було досить багато випадків, коли щось прочитане або побачене змушувало його потім давати якісь доручення або приймати додаткові рішення», - зауважила Тімакова, повідомляє «Інтерфакс».

Прес-секретар додала, що її, наприклад, «засмучує скоріше загальне побутове хамство». «Я не розумію людей, які, умовно, в Facebook пишуть: « Ну, Дімон, ти молодець, запалив». Він вам не «Дімон». Він голова уряду. Не обов'язково називати його Дмитром Анатолійовичем, але можна хоча б «Дмитро» і на «ви»? Це правило хорошого тону», - говорить Тімакова.

Напередодні сам Медведєв зізнався, що перші роки роботи в публічній політиці «був більш вразливим і ставився до підвищеного інтересу до своєї персони більш насторожено і болісно».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

202