Уряд схвалив Концепцію реалізації державної політики у сфері інформування та налагодження комунікації з громадськістю з актуальних питань європейської інтеграції України на період до 2017 року. Відповідне розпорядження Кабінет Міністрів прийняв 27 березня, повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ.

Проект даного нормативно-правового акту Кабінету Міністрів розроблений Міністерством закордонних справ з метою належного виконання Указу Президента України від 12 березня 2012 року «Про Національний план дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

Цей документ покликаний, перш за все, забезпечити зростання рівня підтримки населенням України євроінтеграційного курсу - як одного з пріоритетів зовнішньої і внутрішньої політики нашої держави - і створити сприятливе інформаційне середовище, необхідне для послідовного дотримання проголошеного курсу на європейську інтеграцію України.

Виконання зазначеного плану заходів здійснюватиметься МЗС разом з іншими органами виконавчої влади за рахунок і в межах видатків, передбачених у Державному бюджеті України на відповідний рік, спонсорських коштів, інших джерел, не заборонених законодавством.

Як раніше повідомляв ForUm, Кабінет Міністрів схвалив план з виконання у 2013 році Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу.

Президент Віктор Янукович ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 12 березня 2013 р. «Про невідкладні заходи щодо європейської інтеграції України».

В.о. директора Департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс заявив, що Україна достроково виконала низку заходів щодо євроінтеграції.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

279