За останні три доби зі столиці вивезено 74 тис. тонн снігу, що становить 40% від загальної кількості вивезеного снігу за зимовий період 2012-2013 року.

Про це, як передає кореспондент ForUm'у, під час засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заявив заступник голови КМДА Анатолій Голубченко.

«Сьогодні робота триває, у нас ще є вузькі вулиці, звідки необхідно вивезти сніг, зокрема, у Шевченківському та Подільському районах. Також тут не враховані дані щодо вивезення снігу з Києво-Печерської лаври, де зараз тривають роботи. А це приблизно 10-15 тисяч тонн снігу. Загалом, на мою думку, за результатами 4 днів роботи ми вийдемо на показник у 50% від загальної кількості вивезеного снігу протягом зими», - зазначив Голубченко.

Щодоби додатково до прибирання вулиць було залучено в середньому 250 одиниць техніки, з яких 180 самоскидів, 40 навантажувачів, 10-15 бульдозерів, а також екскаватори, грейдери, збиральні машини і трактори.

Крім того, за словами Голубченка, значну допомогу місту надало Міністерство оборони і внутрішні війська, виділивши для боротьби з наслідками негоди близько тисячі чоловік.

Так, сьогодні на вулиці Києва вийдуть 700 осіб від Міноборони і 280 військовослужбовців, які працюватимуть над очищенням зупинок і дощових стоків від снігу.

Анастасія Піка,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

141