Міністерство економічного розвитку і торгівлі створило спеціальну робочу групу, яка займеться поліпшенням інвестиційного клімату в країні. Для розробки відповідної програми будуть залучені фахівці Всесвітнього банку, а також міжнародної аудиторської компанії PriceaterhouseCoopers.

Реалізація такої програми дасть можливість Україні увійти до сотні міжнародного рейтингу Doing Business за простотою ведення бізнесу, заявив міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов.

«Створена спеціальна робоча група, яка займатиметься виключно програмою Doing Business. Вже приїхали представники Всесвітнього банку, які будуть проводити моніторинг», - цитує «РБК-Україна» Прасолова.

Він зазначив, що програма дерегуляції, яка допоможе Україні увійти до сотні міжнародного рейтингу Doing Business, вже практично відпрацьована і скоро буде винесена на розгляд спеціальної робочої групи.

«Ті заходи, які ми зараз фактично вже відпрацювали, дадуть можливість нам реально поліпшити інвестиційний та бізнес-клімат. І Україна увійде до сотні країн, де легко вести бізнес. У кожному міністерстві є замміністра, який відповідає за даний напрям», - сказав міністр.

Він також уточнив, що програма дерегуляції містить 10 ключових напрямів, які допоможуть поліпшити позиції України в рейтингу Doing Business.

Міжнародний рейтинг легкості ведення бізнесу - «Doing Business» - щорічно складається експертами Міжнародної фінансової корпорації Всесвітнього банку.

Вважається, що цей рейтинг - ключовий індикатор бізнес-клімату в тій чи іншій країні. За підсумками 2012 р. Україна зайняла 152 місце, у 2013 р. - 137 місце. Президент Віктор Янукович поставив перед урядом завдання, щоб країна увійшла до першої сотні цього рейтингу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

176
Туфли осень-зима Everest