Головний тренер збірної України Михайло Фоменко вдячний тренерам клубів, які підготували гравців для збірної. Про це повідомляє сайт київського «Динамо».

«Хочу подякувати тренерам клубів, які підготували гравців для збірної. Ці збори продемонстрували, що футболісти, викликані в національну команду, знаходяться у відмінному стані. Хлопці добре рухалися як у матчі з Польщею, так і в грі з Молдовою. Велике спасибі клубним тренерам», - зазначив Фоменко.

Нагадаємо, що в збірну України на ці дві відбіркові ігри було викликано шість гравців київського «Динамо» (захисники Євген Селін, Євген Хачеріді, півзахисники Денис Гармаш, Олег Гусєв, Роман Безус, нападаючий Андрій Ярмоленко) з яких п'ять взяли участь у виїзній перемозі над Польщею (3:1, Хачеріді, Гармаш, Гусєв, Ярмоленко, Безус), а четверо взяли участь в домашньому тріумфі над Молдовою (2:1, Хачеріді, Гусєв, Ярмоленко, Безус).

Примітно, що чотири з п'яти забитих голів виявилися на рахунку динамівців (Андрій Ярмоленко - два, по одному Олег Гусєв та Євген Хачеріді), а три рази представники «біло-синіх» стали авторами гольових передач (по разу Гармаш, Ярмоленко і Гусєв).

Нагадаємо, 22 березня національна збірна України з футболу виграла з рахунком 3:1 у Варшаві у команди Польщі у відбірковому матчі чемпіонату світу 2014 року.

26 березня українці обіграли з рахунком 2:1 команду Молдови.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

421