Комунальні підприємства Києва, які здійснюють у ці дні роботи з подолання наслідків снігової стихії, не мають відношення до трагічного інциденту в районі станції метро «Палац спорту». Таку інформацію озвучив на засіданні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і розширеного засідання Колегії КМДА глава Державтоінспекції Києва Анатолій Курінний.

За його словами, під час розслідування нещасного випадку з'ясувалося, що навантажувач, який вчинив наїзд на жінку, належить приватній компанії та за дорученням виконроба здійснював роботи на майданчику біля будівлі«Гулівер», що будується. Курінний також зазначив, що, за свідченнями свідків, загибла хотіла перебігти перед працюючим навантажувачем, але посковзнулася і потрапила під колеса, при цьому водій не бачив жінку в момент наїзду.

Голова КМДА Олександр Попов, вислухавши звіт керівника ДАІ, доручив керівництву «Київавтодору» та інших комунальних підприємств міста, задіяних у ліквідації наслідків снігової стихії, додатково донести до працівників вимоги про неухильне дотримання правил техніки безпеки.

«Ми сьогодні направили на прибирання снігу сотні одиниць техніки. Настійно прошу ще раз дати підлеглим вказівку працювати максимально обережно в місцях скупчення людей. Тому що ніяке прибирання снігу не варте людського життя», - зазначив керівник міста.

У свою чергу глава департаменту охорони здоров'я Віталій Мохорєв відзвітував перед керівником КМДА про результати розслідування за інформацією ЗМІ про смерті пацієнтів, що сталися в Києві в машинах швидкої допомоги, які застрягли в заторах. Як розповів під час звіту Мохорєв, у період з 22 по 26 березня в машинах швидкої допомоги не було зафіксовано жодної смерті пацієнта.

«Є певні спекуляції, і я б не хотів, щоб робота лікарів у ці дні піддавалася сумнівам. Категорично стверджую, що інформація ЗМІ про смерті пацієнтів у машинах швидкої допомоги в ці дні - неправдива», - сказав Мохорєв.

Як повідомляє ForUm, 26 березня близько 12:30 на вулиці Еспланадній загинула киянка. За попередньою інформацією, жінка намагалася перебігти дорогу перед трактором приватної компанії, який допомагав розчищати сніг співробітникам державного підприємства «Палац спорту», ​​однак спіткнулася і внаслідок травми голови загинула.

 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

175