Створення Державного банку розвитку вигідно для країни та економіки. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, під час брифінгу заявив міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов.

«На даний момент створена робоча група. У нас є Український банк реконструкції та розвитку. Це державний банк, який не проводив активні операції і зараз обговорюється питання його діяльності.

По-перше, потрібно буде внести зміни до статуту банку, але найголовніший аспект-фінансовий», - уточнив міністр.

За його словами, фінансуватися Державний банк розвитку буде з держбюджету.

«Але які це будуть суми? Йдуть попередні обговорення й іноді в пресі спливають 10 млрд іноді, 5 млрд, 15 млрд і 24 млрд. Але тільки після переговорів, утому числі і з великими інвесторами - як державними, так і приватними - можна буде вийти до преси і заявити, що структура капіталу буде такою. Поки ми цього сказати не можемо», - заявив Прасолов.

«Звичайно, ми зацікавлені, щоб у цього банку було багато грошей. Якщо процес піде, то за допомогою цього банку вартість кредитів знизиться, що важливо для нашої економіки. У тому числі і для початку діяльності малого та середнього бізнесу», -резюмував глава профільного відомства.

Як раніше повідомляв ForUm, перший віце-прем'єр Сергій Арбузов заявив, що державна програма активізації розвитку економіки України на 2013-2014 роки, розробку якої завершує уряд, передбачає створення в поточному році Державного банку розвитку.

Створення державного банку розвитку зробить реальним проведення модернізації виробничих потужностей країни.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

208