Президент Грузії Михайло Саакашвілі підписав поправки до Конституції про обмеження права глави держави одноосібно призначати кабінет міністрів у разі розпуску парламенту, заявив голова законодавчого органу Давид Усупашвілі.

«Сьогодні президент Грузії підписав поправки до Конституції, і сьогодні ж вони будуть опубліковані та набудуть чинності», - заявив Усупашвілі.

Згідно з поправками, президент не зможе після розпуску парламенту, який тричі висловить недовіру представленому главою держави уряду, призначити цей кабінет міністрів.

При цьому буде збережений колишній кабінет міністрів на чолі з прем'єром, який раніше був відправлений у відставку. Зміни передбачають також заборону на розпуск парламенту «з травня місяця перед президентськими виборами до інавгурації новообраного глави держави», передає «Новости-Грузия».

«Це означає, що у президента Грузії більше не буде спокуси використати своє право на розпуск парламенту, і парламент зможе працювати спокійно», - зазначив Усупашвілі.

При цьому він підкреслив, що після набуття чинності поправок у Грузії «ніхто не зможе змінити ту владу і той уряд, якому довіряє народ, без проведення виборів».

Нагадаємо, поправки до Конституції були затверджені парламентом 25 березня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

161
Классические туфли мужские