Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації щогодини проводить моніторинг рівня води в річках для прийняття рішень з метою уникнення паводків та підтоплень населених пунктів. Про це перед засіданням уряду заявив віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул.

«Зараз працює штаб з ліквідації надзвичайної ситуації. У п'ятницю я проведу чергове засідання штабу на Волині. Встановлений постійний моніторинг: щогодини отримуємо інформацію про рівень води в річках. Всі служби роблять все для ефективного пропуску паводку. Ситуація аномальна і нестандартна», - зазначив Вілкул.

При цьому віце-прем'єр уточнив, що українські водосховища мають достатній резерв для прийому паводкової води, передає «УНІАН».

«І завдання уряду цей резерв ефективно використовувати», - додав Вілкул.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров назвав регіони, у яких склалася загрозлива ситуація щодо пропуску води, і поставив завдання, щоб підготовкою до повені займалися люди відповідальні та здатні енергійно виправити стан справ.

Нагадаємо, раніше директор департаменту управління рятувальними силами ДержНС Микола Чечоткін виключив можливість підтоплень у Києві під час весняного водопілля.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

249