У Києві визначили додаткові місця тимчасового складування снігу. До 34 раніше затверджених місць накопичення додали ще 18, повідомили у прес-службі КМДА.

Так, у Голосіївському районі це вул.Промислова (уздовж річки Либідь); місцевий проїзд Наддніпрянського шосе (майданчик відстою автотранспорту); вул.Острівна, 1 (пустир); вул.Саперно-Слобідська (обидва боки).


У Дарницькому районі сніг тимчасово будуть складувати на вул.Колекторній (пустир біля ТЕЦ); у Деснянському - на перехресті вул.Закревського та вул.Милославської, а також в урочищі Федорківщіна на вул.Пухівській.

Також сніг з вулиць вивозитимуть у Дніпровському районі на вул.Алматинську (навпроти будинку №12 і в лісопаркову зону навпроти будинків №70 та №72).

В Оболонському районі для тимчасового складування снігу визначили наступні місця: вул.Богатирська (пустир, обидва боки), вул.Північна (кінець вулиці) і в'їзд у Пущу-Водицю (кінець вул.Лісова, заїзд у ліс орієнтовно 200 м).

У Подільському районі - вул.Газопровідна, у Святошинському - просп.Перемоги, 135 (пустирі на вулицях Кочури і Трублаїні), а також на вул.Медова у Солом'янському районі.

Як повідомляв ForUm, протягом доби працівники КК «Київавтодор» вивезли із Києва 21 тис. тонн снігу.

Нагадаємо, у Київській міській державній адміністрації прогнозують, що затори на дорогах столиці триватимуть ще два-три дні.

У Києві оголошено надзвичайну ситуацію через аномальний снігопад.

Транспортний колапс у Києві під час снігопаду був неминучий, заявив керівник Державної служби України з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

164