Прем'єр-міністр Микола Азаров попросив вивести із залу засідань уряду народного депутата від фракції «УДАР» Сергія Капліна за критику ліквідації наслідків негоди. Про це повідомляє кореспондент ForUm'у.

«Ніякі мандати не повинні використовуватися для зриву роботи уряду», - заявив він і додав, що будь-які спроби так званих нардепів будуть припинятися негайно, вони не будуть допускатися в зал засідань уряду. «Охорона, виведіть його через залу, я на себе беру відповідальність», - сказав Азаров.

Як передає кореспондент ForUm'у, у ході засідання нардеп Каплін зажадав, щоб за незадовільну роботу з ліквідації наслідків стихії відповіли міністри та глава ДержНС, а не тільки київські чиновники.

Силою виводити депутата із зали засідань не довелося.

У свою чергу, Каплін заявив, що Азаров порушив законодавство про статус нардепа, прийнявши рішення видалити його із зали.

«Фракція «УДАР» звернулися з листом до прем'єр-міністра, щоб він подав звернення Президенту на (звільнення. - Ред.) міністра інфраструктури, голови КМДА, декількох голів ОДА, керівників служби доріг. Всі вони не впоралися з поставленими завданнями», - сказав Каплін.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів зобов'язав народних депутатів погоджувати з прем'єром свою участь у засіданні уряду.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1279 грн.
374