Критичного паводку у Києві не очікується. Про це в інтерв'ю «ЛІГАБізнесІнформ» заявив керівник Державної служби України з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських.

«Підстав для паніки у столиці немає. По-перше, температура до 30 березня буде зі знаком мінус вночі і плюсова вдень. Тобто сніг, від якого залежить масштаб паводку, тане поступово. По-друге, у київських водоймах досить вільного місця, щоб прийняти талу воду», - зазначив він.

Що стосується відведення води, то, за словами Болотських, ще два тижні тому уряд доручив усім місцевим органам влади, в тому числі київським, вжити максимальних заходів для очищення міських стічних каналів і каналізаційних механізмів. Є розпорядження розчистити русла всіх річок, щоб забезпечити безперешкодне проходження талих вод, додав глава ДержНС.

«Танення снігу - явище сезонне, і не треба спекулювати на цьому питанні. Згідно з попереднім аналізом і сьогоднішніми даними Гідрометцентру, критичного паводку в Києві не очікується. Можна сказати, що, виходячи із аналізів попередніх років, нинішній паводок буде середньостатистичним», - підсумував Болотських.

Нагадаємо, раніше директор департаменту управління рятувальними силами ДержНС Микола Чечоткін виключив можливість підтоплень у Києві під час весняного водопілля.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

136