Через негоду у Києві виплата пенсій за березень продовжена на 1 день. Про це повідомив директор департаменту пенсійного забезпечення Міністерства соціальної політики України Микола Шамбір.

За його словами, згідно із законодавством, виплата пенсій щомісяця проводиться у визначені поденним календарним графіком дні з 4 по 25 число.

«Законодавством чітко визначені терміни, коли повинні бути здійснені пенсійні виплати. Однак у Києві через негоду і введення надзвичайного стану здійснення таких виплат буде продовжене, і всі, хто не отримав гроші 22 та 25 березня, у відділеннях «Укрпошти» зможуть це зробити у вівторок 26 березня», - сказав він.

Шамбір також зазначив, що у березні, так само як і в попередні місяці, пенсійні виплати були профінансовані своєчасно і в повному обсязі. «Пенсійним фондом України у повному обсязі завершено фінансування відділень «Укрпошти» і установ банків для виплат пенсій за березень. Загальна сума профінансованих пенсій та грошової допомоги склала 20,6 млрд грн», - сказав він.

Директор департаменту зазначив, що Міністерство соціальної політики проводить щоденний моніторинг стану фінансування та виплати пенсій.

Як раніше повідомляв ForUm, незважаючи на несприятливі погодні умови, виплати щомісячних пенсій «Укрпоштою» виконуються згідно із затвердженим графіком.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

169