Міністерство курортів і туризму Криму відкриє курортно-туристичні офіси у семи містах Росії. Про це, як передає кореспондент ForUm’y, повідомив сьогодні у ході прес-конференції з нагоди підписання Плану спільних дій між Державним агентством України з туризму і курортів та Міністерством курортів і туризму Криму, міністр курортів і туризму Криму Олександр Лієв.

«Правильне позиціонування Кримом національної туристичної гордості і заняття своєї ніші на світовому ринку - наше головне завдання, яке знаходить відображення у Плані спільних дій. За найближчі півтора року ми відкриємо 24 курортно-туристичних офіси за межами Криму. 7 з них буде в Україні, решта в Росії - вже відкрито перший в Москві, на наступному тижні відкриється в Санкт-Петербурзі, потім в Єкатеринбурзі, Тюмені, Челябінську і Новосибірську, а також у Ризі та Азербайджані», - повідомив він.

Також Лієв зазначив, що сьогодні кримський туристичний офіс відкриється у Києві. За його словами, всі офіси будуть функціонувати на базі великих туроператорів, і на їхній базі буде проводитися навчання турагентів і медиків специфіці роботи з кримським санаторно-курортним продуктом, організація інформаційних турів і розповсюдження рекламної продукції.

«Наша головна мета - зайняти свою нішу в медичному туризмі... Зробити так, щоб ті ж кияни довіряли свій відпочинок не людям біля траси з табличкою «Житло біля моря», а професійним агентствам, щоб їхній відпочинок став дешевшим, якіснішим і кориснішим», - підкреслив він.

У свою чергу, голова Державного агентства України з туризму Олена Шаповалова зазначила, що Планом спільних дій передбачена інвентаризація, паспортизація та створення реєстру туристичних ресурсів.

«Ми поставили перед собою завдання - звести всі туристичні об'єкти в усіх регіонах до єдиного реєстру для того, щоб потім, підключаючи його до програм GPS-навігації, кожен турист, який влітає або в'їжджає в Україну, міг бачити, куди йому рекомендують їхати, де він зможе відвідати об'єкти, які вже будуть відповідати європейським стандартам», - зазначила вона.

Як раніше повідомляв ForUm, Верховна Рада Криму схвалила ліквідацію представництва Автономної Республіки Крим у Москві.

Нагадаємо, представництво АРК у Москві було створене у 1999 р.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

205