Транспортний колапс у Києві під час снігопаду був неминучий. Про це в інтерв'ю «ЛІГАБізнесІнформ» заявив керівник Державної служби України з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських.

«Треба враховувати, що на кожен гектар площі випало по 500 тонн снігу. Більше 100 років не було такого інтенсивного снігопаду. По п'ятницях, коли більшість за кермом роз'їжджаються по домівках або зовсім покидають Київ, навіть при нормальній погоді утворюються затори. А в нинішній ситуації пробок уникнути було неможливо. Посилило ситуацію невідрегульоване питання в'їзду в місто вантажних автомобілів», - зазначив керівник ДержНС.

Відповідаючи на запитання, як він оцінює роботу ДержНС у Києві під час снігопаду та у рамках ліквідації його наслідків, Болотських заявив: «Потрібно розділяти функції нашої структури та міської влади. Ми повинні робити спільну справу, але кожен зі своєї позиції, щоб зусилля не змішувалися. Ми зі свого боку провели масову інформаційну роботу щодо попередження населення про насування стихії. Ми завчасно виставили пункти обігріву, розмітили на дорогах спецтехніку підвищеної прохідності».

Глава відомства також розповів, що він особисто три доби перебував на пульті управління і неодноразово виїжджав у місто для оцінки ситуації. «Контролював, де знаходяться і що роблять наші машини. Тобто я абсолютно реально оцінюю дії співробітників ДержНС і можуть сказати, що вони спрацювали достатньо ефективно у ситуації, що склалася», - підкреслив Болотських.

На його думку, у майбутньому потрібно уточнювати план організації взаємодії між усіма структурами, які задіяні в ліквідації надзвичайної ситуації. «Треба постійно перевіряти справжній стан справ зі снігоприбиральною технікою у структурі міста, на яку покладено завдання з очищення доріг. Реальна інформація не відповідає даним, які подаються у штаб», - підсумував Болотських.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Микола Азаров оцінив боротьбу зі стихією у Києві на три бали.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

170