Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов
закликав автомобілістів під час надзвичайної ситуації користуватися громадським транспортом.

Про це він сказав під час наради щодо ситуації на дорогах, повідомляє прес-служба КМДА.

Голова держадміністрації дав доручення максимально акумулювати роботи міських служб для поліпшення пропускної спроможності інтенсивних місць руху транспорту. Так, снігоприбиральну техніку буде спрямовано на розширення проїжджих частин, зокрема, на вулицях Борщагівській, Автозаводській, Дружби Народів.

«Я особисто оглянув всі в'їзди у місто, там зараз ситуація стабілізувалася. Нормально рухаються і мости. Втім, є чимало ділянок як у центрі, так і на околицях міста, рух на яких утруднено через сніг і роботи снігоприбиральної техніки. Я звертаюся до всіх автомобілістів з проханням по можливості відмовитися сьогодні і завтра від пересування приватним транспортом і скористатися громадським. Тим більше, що автобусний парк Києва вже працює на повну потужність», - підсумував Попов.

Також голова КМДА звернувся у Головне управління ДАІ в місті Києві з проханням сприяти розблокуванню центру міста, координувати рух і допомагати водіям.

Як раніше повідомляв ForUm, ДАІ закликає водіїв, які залишили свій автотранспорт на проїжджій частині під час негоди, повернутися і забрати транспортні засоби самостійно або за допомогою евакуаторів, щоб не ускладнювати дорожній рух та прибирання снігу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

107