Президент України Віктор Янукович заслухав доповідь голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Дмитра Колесникова про соціально-економічний розвиток області, повідомили ForUm'у у прес-службі Глави держави.

На початку зустрічі Президент зазначив, що хотів би почути від голови Дніпропетровської ОДА інформацію про поточну ситуацію в області, зокрема, економічну, а також про питання, які зараз є найбільш актуальними для людей.

Як повідомив після зустрічі з Президентом Колесников, він доповів Януковичу про соціально-економічний розвиток Дніпропетровської області та про перспективи її розвитку у середньостроковій перспективі. За його словами, він також поінформував Президента про стан базових галузей економіки регіону.

 

Глава держави звернув окрему увагу на розвиток вугільної та металургійної галузей. Він зазначив, що немає необхідності нарощувати обсяги видобутку вугілля, поки не будуть побудовані заводи з переробки вугілля на синтетичний газ. Президент зазначив, що в Україні є потенціал для зростання металургійної галузі, повідомив Колесников.

Також голова Дніпропетровської ОДА доповів про хід реалізації соціальних ініціатив Президента, зокрема, про реалізацію програми доступного житла та соціальний захист дітей.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

232