Установи соціальної сфери на період погіршення погодних умов працюють в екстреному режимі. Про це повідомила директор департаменту соціальних послуг Міністерства соціальної політики Ірина Тарабукіна.

«Незважаючи на те, що протягом 22-24 березня у зв'язку зі складними погодними умовами спостерігалася нестабільна ситуація в деяких областях України, була забезпечена безперервна робота установ системи органів праці та соціального захисту населення», - цитує Тарабукіну прес-служба Мінсоцполітики.

За її словами, під постійним наглядом працівників територіальних центрів, управлінь соціального захисту та будинків інтернатів знаходилися самотні люди. «Соціальні працівники купували продукти і надавали іншу необхідну допомогу тим, хто не міг самостійно дійти до магазину», - повідомила Тарабукіна.

Під особливим контролем, зазначила вона, знаходилися 324 інтернатні установи, 349 стаціонарних відділень при територіальних центрах обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, в яких розміщено понад 14 тисяч літніх людей та інвалідів, а також інші установи системи соцзахисту. В установах, розташованих на території Полтавської та Вінницької областей, виникали проблеми з енергопостачанням, які вдалося оперативно вирішити. У всіх закладах і установах було забезпечено необхідний запас води та продуктів харчування, організовано додаткове чергування соціальних працівників.

Крім того, підвищена увага була приділена захисту бездомних осіб. Так, станом на 22 березня по країні організована робота 2600 патрульних бригад для проведення вуличної соціальної роботи, якими виявлено 7200 чоловік. Крім того, було створено 1200 банків одягу, взуття та білизни для понад 13 тисяч осіб. Також було відкрито 1400 пунктів роздачі гарячої їжі, де побували 43 тис. чоловік, а також 2800 пунктів обігріву, послугами яких скористалися 33 тис. осіб. З метою забезпечення тимчасовим притулком бездомних розгорнуто 3400 додаткових ліжок-місць.

Коментуючи ситуацію в Києві, Тарабукіна зазначила, що столичний Будинок соціального піклування на Суздальській, 4/6, був переведений в режим цілодобового прийому бездомних.

Як повідомляв ForUm, у Києві через негоду була оголошена надзвичайна ситуація.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

186