Заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера вважає, що призначення проміжних виборів депутата Ради у мажоритарному окрузі №224 (Севастополь) не залежить від призначення перевиборів у п'яти проблемних мажоритарних округах.

«У п'яти проблемних округах мова йде про перевибори, а в окрузі №224 у Севастополі це виключно проміжні вибори, це інший вид виборів, ми їх не можемо змішувати в одне і виходити з однієї ситуації і на тих, і на інших виборах», - сказав Магера.

Він зазначив, що для проміжних виборів є чітко виписана законодавча база, і їх можна проводити за законом, повідомляють «Українські новини».

За словами Магери, у ЦВК є 30 днів для призначення виборів у Севастополі, і як тільки комісія буде готова, вона прийме відповідне рішення.

«У Севастополі можуть бути проведені вибори як разом з тими п'ятьма округами, так і окремо, немає ніяких перешкод для проведення проміжних виборів у Севастополі - ні законодавчих, ні організаційних, ні фінансових», - додав заступник голови ЦВК.

При цьому він підкреслив, що по п'яти проблемних округах ЦВК очікує законодавчого рішення від Верховної Ради.

На думку Магери, оптимальним було б прийняття парламентом окремого закону, який би визначив процедуру проведення виборів на цих п'яти округах.

Нагадаємо, 22 березня Верховна Рада достроково припинила повноваження депутата Павла Лебедєва (фракція Партії регіонів), який був обраний депутатом умажоритарному окрузі №224 (Севастополь).

5 листопада 2012 р. ЦВК визнала неможливим встановлення достовірних результатів голосування в округах № №94, 132, 194, 197, 223.

6 листопада 2012 р. Рада рекомендувала ЦВК призначити повторні вибори депутатів Ради в цих округах.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

204