Україна приступила до реалізації другої фази Плану дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС. Про це заявив сьогодні у Варшаві голова Верховної Ради України Володимир Рибак на засіданні Міжпарламентської асамблеї України, Польщі та Литви.

Глава українського парламенту назвав безвізовий режим важливим аспектом європейської інтеграції України, зазначивши, що українська влада продовжує роботу для виконання узгодженого плану, реалізація якого дозволить українцям у майбутньому їздити в ЄС без віз.

Рибак назвав серед останніх досягнень набуття чинності закону про біометричні паспорти, повідомляє «УНІАН».

«У зв'язку з цим хотів би підкреслити, що фактично ми вже приступили до реалізації вимог другої фази Плану дій (щодо введення безвізового режиму з ЄС) - імплементуємо законодавчі, стратегічні та програмні документи», - сказав спікер.

Голова ВР також наголосив на важливості контактів українців з громадянами інших держав ЄС для безпечної Європи.

«Саме від динаміки та інтенсивності регулярних міжлюдських контактів, якими відмічені нинішні українсько-литовсько-польські взаємини, залежить, чи зможуть вони стати дійсно надійним фундаментом формування нової архітектури спільного європейського дому, а, отже, зоною стабільності континенту», - заявив Рибак.

Нагадаємо, 22 березня Верховна Рада України проголосувала за ратифікацію угоди з Європейським союзом про спрощення візового режиму.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

271