Протягом доби з вулиць Києва вивезено 33 тис. 295 тонн снігу. Зокрема, 15 тисяч 393 тонни - працівниками комунальних служб і 17 тисяч 902 тонни вивезено силами підприємств і організацій міста, повідомили в прес-службі КМДА.

У ніч з 25 на 26 березня у прибиранні снігу було задіяно 6778 працівників комунальних служб і 610 одиниць спеціалізованої техніки.

Крім того, додаткову техніку надали підприємства та організації міста, а це: 59 навантажувачів, 173 самоскиди і один грейдер.

Поставка хліба в торгові мережі здійснюється в штатному режимі. Так, вранці замовлено 450 тонн хліба, з яких 186 тонн вже завезено до Києва.

За словами начальника Управління з питань надзвичайних ситуацій Віталія Пшеничного, сьогодні вночі (26 березня) звільнений від фур під'їзд до хлібозаводів на вулицях Ежена Потьє і на Північній. Крім того, розчищена дорога на Пуща-Водицю і площу Т. Шевченка.

Нагадаємо, директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда заявив, що таких снігопадів, які пройшли по території України 22-23 березня, не спостерігалося за всю історію метеорологічних спостережень.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

126