Житель м. Антрацит отримав пільги на придбання життєво необхідного медпрепарату після звернення до Президента України Віктора Януковича під час «Діалогу з країною».

Як повідомили ForUm'у в прес-службі Глави держави, 22 лютого до Президента звернулася мешканка міста з проханням забезпечити її чоловіка безкоштовними ліками. Вона розповіла, що чоловік протягом тривалого часу страждав від серцевої недостатності і пережив серйозну операцію з установки штучного клапана серця.

За словами жінки, в бюджеті міста не було коштів на придбання медпрепарату «синкумар», що підтримує роботу серця у таких хворих. Оскільки сім'ї було не під силу постійно купувати дорогі медичні препарати, від яких залежало життя чоловіка, жінка попросила у Глави держави допомогти їй з отриманням ліків безкоштовно.

За дорученням Президента звернення було розглянуто Департаментом охорони здоров'я Луганської обласної державної адміністрації та відділом охорони здоров'я Антрацитівської міської ради.

Як повідомили в Управлінні комунікацій з громадськістю Луганської ОДА, з місцевого бюджету виділено необхідні кошти на придбання зазначеного медпрепарату.

За станом на 22 березня Луганської ОДА розглянуто 278 звернень, що надійшли в рамках телевізійного проекту «Діалог з країною», ще 32 звернення знаходяться під контролем голови облдержадміністрації Володимира Пристюка.

Нагадаємо, 22 лютого в рамках телевізійного проекту «Діалог з країною» Президент України Віктор Янукович у прямому ефірі відповів на 25 питань громадян під час 17 включень з різних регіонів нашої держави.

За результатами телемосту Президент України дав низку доручень для вирішення порушених громадянами проблем.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

221
Туфли осень-зима Everest