Через несприятливі погодні умови в Україні на багатосторонньому автомобільному пункті пропуску Троєбортне Брянської митниці, розташованому на трасі М-3 «Москва-Київ», спостерігається скупчення вантажних транспортних засобів на виїзд із Росії у зв'язку з тимчасовим припиненням руху по території прикордонних районів України. Про це повідомляє Федеральна митна служба (ФМС) РФ.

У прес-службі зазначили, що для оптимізації роботи пункту пропуску Брянська митниця постійно контактує з представниками прикордонної служби та Роскордонбуду. Було організоване прибирання та вивезення снігу з території пункту пропуску. Також проводиться очищення дороги між пунктами пропуску, буксирування застряглих транспортних засобів, що дає можливість пропуску транспортних засобів на в'їзд в Росію.

Зараз перед пунктом пропуску Троєбортне на виїзд із Росії перебуває понад 300 вантажних транспортних засобів, у пункті пропуску - 20 і між пунктами пропуску Троєбортне-Бачівськ - 30 вантажних фур.

«Чергова зміна МАПП Троєбортне працює у штатному режимі. З урахуванням ситуації, що склалася, керівництвом Брянської митниці вживаються всі необхідні заходи щодо збільшення пропускної здатності пункту пропуску. За наявною інформацією, в найближчі години українська сторона планує відновити пропуск вантажного автотранспорту з боку Росії», - зазначили у ФМС.

Крім того, в російському митному відомстві звертають увагу, що також обмежений виїзд із Росії через пункти пропуску Курської митниці.

Щоб не стояти у черзі на кордоні, ФМС рекомендує перед виїздом ознайомитися зі зведенням про завантаженість пунктів пропуску на російсько-українській ділянці кордону на сайті Центрального митного управління (ЦМУ, http://ctu.customs.ru).

У регіоні діяльності ЦМУ МАПП «Нові Юрковичі», МАПП «Погар» та ДАПП «Ломаковка» Брянської митниці, а також автомобільні пункти пропуску Бєлгородської та Воронезької митниць, за інформацією ФМС, працюють у штатному режимі.

Як раніше повідомляв ForUm, циклон залишив територію України і істотних опадів більше не очікується.

Станом на ранок 25 березня проїзд автошляхами державного значення України забезпечено.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

310
Классические туфли мужские