Нападник донецького «Шахтаря» Луїс Адріано готовий відмовитися від бразильського громадянства і грати за збірну України. Про це він заявив програмі «Великий футбол».

«З мого боку немає жодних проблем. Я обговорив це питання зі своєю дружиною, і вона погодилася з моїм рішенням. Готовий відмовитися від бразильського громадянства, якщо у мене буде можливість грати за збірну України. Я вважаю, що було б правильно, якби ініціатива виходила від головного тренера збірної та ФФУ. У мене є бажання виступати за українську збірну, але якщо я не потрібен, то немає сенсу цим займатися», - сказав футболіст.


 
Він також зазначив, що вже шість років живе в Донецьку і повністю адаптувався. «Для мене це буде крок вперед з професійної точки зору. Це було б добре для всіх, в тому числі і для клубу. Тоді б на мене не поширювався ліміт, а у «Шахтар» міг би прийти ще один сильний іноземець», - підкреслив Адріано, повідомляє «iSport.ua».

На його думку, збірна України дуже сильно виросла. «Зараз багато молодих перспективних гравців, тільки не вистачає якихось деталей - досвіду і впевненості в собі. Деякі моменти необхідно доопрацювати, але і зараз команда досить сильна», - сказав він.

У разі, якщо Адріано запросять до збірної, він не буде почувати себе там себе чужим.

«Я не бачу у цьому проблеми. Все залежить від того, як ти звикнеш до команди і вимог тренера, і не має значення, українці чи бразильці грають поруч зі мною. Для мене вже немає ніяких секретів в українському футболі, але не вистачає вільного спілкування. Якщо говорять повільно, мені не потрібен переклад, проте боюся помилитися, коли висловлюю свою думку, тому соромлюся говорити по-російськи», - підсумував Адріано.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

635