Оголошеним вихідним понеділком Київ скористається для того, щоб відновити рух пасажирського транспорту, а також пропустити через столицю фури, які застрягли на міжміських магістралях на підходах до столиці.

Крім того, як повідомив на проведеному у неділю брифінгу керівник Києва Олександр Попов, комунальні служби отримають можливість швидше впоратися з наслідками снігової стихії.

У Києві та на підходах до міста третій день заблоковані сотні вантажівок, у тому числі з продовольством для столиці. Щоб забезпечити магазини Києва та області продуктами харчування, місто повинне буде пропустити великовантажні автомобілі, в тому числі через мости. У разі, якщо Київ не зробив би понеділок вихідним, місто могло очікувати повторний транспортний колапс.

Як розповів журналістам Олександр Попов, місто скористається оголошеним вихідним, щоб відновити роботу громадського транспорту, а також продовжити очищення доріг від снігу. «На місто випала місячна норма опадів. Комунальні служби працюють у цілодобовому режимі надзвичайного стану. За добу нам вдалося розблокувати більшість доріг. Розчищені основні магістралі столиці, триває розчищення другорядних доріг і міждворових проїздів», - сказав Олександр Попов.

Керівник міста подякував киянам, які допомагають комунальним службам очищати тротуари і двори від снігу, і тим, хто надає допомогу в евакуації застряглого транспорту. «Сьогодні з тисячами працівників комунальних служб плечем до плеча працюють десятки тисяч киян, допомагаючи розчищати двори, тротуари, евакуювати полонений стихією транспорт. Велике спасибі всім їм», - сказав Олександр Попов.

Відповідаючи на запитання журналістів, Олександр Попов зазначив, що у дитячих садочках Києва у понеділок будуть працювати чергові групи. Метрополітен і міська електричка у цей день працюватимуть у режимі робочого дня.

Нагадаємо, в неділю у столиці відновлено рух швидкісного трамваю і близько 30 автобусних маршрутів. Малогабаритні комунальні автобуси працюють у режимі маршрутного таксі ще на 80 маршрутах. Також відновили роботу на 90 маршрутах приватні маршрутні таксі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

159
Туфли осень-зима Everest