В Україні для боротьби з наслідками стихії залучено понад 14,5 тис. співробітників складу Міністерства внутрішніх справ.

За даними Управління зв'язків з громадськістю МВС України, протягом доби внаслідок переохолодження потерпіли 4 людини, але жодна із них не загинула.

Для підтримки автодоріг у належному стані в областях задіяні майже 2 тисячі одиниць спеціальної техніки. Підрозділи ДАІ, ДержНС і працівники дорожніх і комунальних служб працюють у посиленому режимі.

Крім того, за минулу добу співробітники ГУ МВС, УМВС провели понад 3,2 тис. профілактичних бесід з громадянами щодо роз'яснення негативних наслідків погіршення метеорологічних умов.

Крім того, співробітники міліції відвідали за місцем проживання понад 1,9 тис. самотніх літніх людей, 207 із них надано допомогу, а про необхідність надання допомоги 95 особам поінформовані соціальні служби.

Як повідомляв ForUm, у Києві оголошена надзвичайна ситуація.

У західних регіонах України спостерігається вкрай складна ситуація на автодорогах, рятувальники допомагають діставати автомобілі зі снігових заметів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

264
Классические туфли мужские