Україна тимчасово призупинила ввезення курячого м'яса польського походження, повідомили у прес-службі Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України.

«За результатами лабораторних досліджень, проведених Львівською регіональною лабораторією ветеринарної медицини, у продуктах тваринного походження - м'ясо куряче механічного обвалювання заморожене, виробництва Krak-Tol, PL 12194101 WE (Польща), було виявлено невідповідність за мікробіологічними показниками, виділено salmonella (група С)» , - йдеться у повідомленні.

Головний державний інспектор ветеринарної медицини України, керуючись ст.51 Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів», своїм розпорядженням тимчасово призупинив з 22 березня 2013 року ввезення на територію України всіх продуктів тваринного походження виробництва Krak-Tol, PL 12194101 WE (Польща).

Вантажі, які вийшли до введення в дію цього розпорядження, будуть оформляти після проведення розширеного ветеринарного контролю, за умови розміщення їх на митно-ліцензійних складах.

Як повідомляв ForUm, з 27 лютого в Україні оголошено тимчасову заборону на ввезення всіх продуктів тваринного походження виробництва бразильської компанії «ALIBEM COMERCIAL DE ALIMENTOS LTDA».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

306