Український уряд у рамках імпортозаміщення, які визначено в програмі активізації економіки, виділив 191 млн грн на закупівлю медичного обладнання вітчизняного виробництва. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, у ході колегії Міністерства охорони здоров'я України напередодні Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом і в рамках Всеукраїнського тижня боротьби з туберкульозом заявила глава Мінохоронздоров'я Раїса Богатирьова.

«Минулого року уряд виділив субвенцію - 191 млн грн з тим, щоб регіональні медустанови закуповували обладнання вітчизняного виробництва: мамографи, електрокардіографи, апарати УЗД і рентгена», - сказала міністр.

На її думку, цей список апаратури дозволить поліпшити якість діагностики.

«Особливо це важливо у середовищі небезпечних захворювань, наприклад, онкологічних. Це важливе питання для нас, оскільки дуже багато онкозахворювань виявляється на запущених стадіях», - зазначила міністр.

За словами Богатирьової, вже у цьому році медустанови зможуть закупити відповідне обладнання.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що уряд розробить на 2013 рік держпрограму переоснащення та переобладнання медичних закладів країни.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

270