В Україні необхідно розробити і впровадити нові стандарти будівництва автомобільних доріг. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров після відвідувння Національного транспортного університету, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

«Нам необхідно розробляти нові стандарти, нові норми будівництва автодоріг, щоб можна було на тендерах будівельникам пред'являти нові вимоги. Розробки транспортного університету дають можливість контролювати якість будівництва, дорожнього полотна», - сказав глава уряду, додавши, що НТУ вже розробляє такі стандарти.

За його словами, уряд має намір організувати випуск на вітчизняних підприємствах всіх необхідних матеріалів та техніки для будівництва доріг.

«Нам необхідно створити базу для будівництва автодоріг: це і кар'єри, і заводи з виробництва бітуму, і заводи, які дозволять посилити покриття, і дорожньо-будівельна техніка, і прилади з контролю. Це серйозна велика програма», - зазначив Азаров.

Він додав, що вже у 2013 році уряд удвічі збільшить фінансування дорожнього будівництва та ремонту.

Водночас Кабінет Міністрів розглядає можливість введення автоматизованих систем контролю за рівнем транспортного навантаження. «Коли ми відкрили наші кордони, на наші дороги хлинув великий потік важких транспортних засобів, під які наші дороги не були розраховані. Це спричинило істотне руйнування доріг. Нам необхідно виділити для такого важкого транспорту певні напрямки, зробити ці напрямки задовільними для таких перевезень, а по всіх інших - обмежити рух важкого транспорту», - сказав Азаров, підкресливши, що це загальноприйнята у світі практика.

Як повідомляв ForUm, Кабінет Міністрів затвердив переліки об'єктів будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг у 2013 році. Роботи будуть проведені на близько 600 об'єктах дорожньої інфраструктури. У цілому буде збудовано, реконструйовано та відремонтовано 1 тис. 400 км доріг.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

340