Наказом Генерального прокурора України Віктора Пшонки на посаду заступника генерального прокурора України призначено Лілію Фролову, повідомили у відділі по зв'язках із ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Серед напрямів організації роботи, якими буде займатися Фролова - міжнародно-правовий напрям, доступ до публічної інформації, інші предмети прокурорського нагляду.

Представляючи колективу новопризначеного заступника генерального прокурора, Пшонка зазначив, що Фролова має великий досвід на різних ділянках прокурорсько-слідчої роботи, а за роки професійної діяльності зарекомендувала себе як досвідчений фахівець.

«Я вітаю свого нового заступника з призначенням. Бажаю, звичайно, успіхів і професійних перемог. Я також очікую активності та ініціативи. Хочу сподіватися, що таке кадрове рішення вже дуже скоро позитивно позначиться на реальних результатах прокурорсько-слідчої роботи центрального апарату Генеральної прокуратури України.

Крім того, оскільки і прокуратура, і Феміда - жіночого роду, а тепер і жінка - заступник Генерального прокурора, я думаю, це рішення, по-перше, десь символічне, а по-друге, дійсно виправдано професіоналізмом новопризначеного заступника», - сказав Пшонка.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

367