Прем'єр-міністр України Микола Азаров нагадав представникам опозиції, які запитували про розмір мінімальної пенсії і мінімальної зарплати, що за останні три роки роботи уряду основні соціальні гарантії значно зросли. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, він заявив, виступаючи в парламенті під час Години запитань до уряду.

«На превеликий жаль, у деяких керівників опозиції коротка пам'ять. Я хочу запитати пана Яценюка, коли він працював головою Верховної Ради, реально було прожити на мінімальну пенсію 545 грн і на мінімальну зарплату 633 грн?» - сказав Азаров.

«Хочу звернутися до Олександри Володимирівни (Кужель, - Ред.): у Кабміну Тимошенко якої якості була програма?» - продовжив він.

Глава уряду в черговий раз запевнив, що підготовлена ​​урядом програма економічного розвитку України працюватиме, і парламентарії зможуть це контролювати.

Як повідомляв ForUm, Президент України Віктор Янукович під час «Діалогу з країною» заявив, що у 2012 році рівень зарплат і пенсій зріс приблизно на 15%.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

190