Уряд України тримає під жорстким контролем підготовку до пропуску повені та сходження криги. Про це повідомляє прес-служба віце-прем'єр-міністра Олександра Вілкула.

Так, на початку лютого 2013 р. був створений Міжвідомчий оперативний штаб з координації дій центральних та місцевих органів виконавчої влади, який очолив Вілкул.

«Повинні бути вжиті всі необхідні заходи для забезпечення безпеки населення і в разі необхідності своєчасного проведення комплексу аварійно-рятувальних робіт», - сказав віце-прем'єр-міністр.

Він зазначив, що за завданням штабу сформовані і розподілені по регіонах оперативного реагування міжвідомчі угруповання сил загальною чисельністю понад 42 тисячі чоловік особового складу, понад 5 тисяч одиниць основної техніки, 830 засобів подолання водних перешкод.

Для організації виконання комплексу заходів з протидії загрозам і підвищенню ефективності дій залучених сил та засобів центральних і місцевих органів влади був розроблений План пропуску повені та сходження криги.

Планом передбачено створення 9 регіонів оперативного реагування, кожен з яких має характерні особливості формування повені, розкриття і сходження льоду водними басейнами річок:

№ 1. Східний регіон оперативного реагування (Донецька, Харківська та Луганська області);
№ 2. Поліський регіон оперативного реагування (Чернігівська та Сумська області);
№ 3. Центральний регіон оперативного реагування (м. Київ та Київська область);
№ 4. Дніпровський регіон оперативного реагування (Запорізька, Дніпропетровська, Кіровоградська, Полтавська та Черкаська області);
№ 5. Волинський регіон оперативного реагування (Рівненська, Волинська і Житомирська області);
№ 6. Подільський регіон оперативного реагування (Хмельницька, Вінницька і Тернопільська області);
№ 7. Карпатський регіон оперативного реагування (Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська та Чернівецька області);
№ 8. Таврійський регіон оперативного реагування (Одеська, Миколаївська та Херсонська області);
№ 9. Кримський регіон оперативного реагування (АР Крим та м. Севастополь).

«Всі заходи, визначені штабом, здійснюються під особисту відповідальність керівників відповідних центральних і місцевих органів влади», - зазначив Вілкул.

Як повідомляв ForUm, прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив віце-прем'єр-міністру Олександру Вілкулу зайнятися організацією роботи щодо запобігання наслідків весняних паводків


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

267